Szüreti sportoló délután (2015.10.09.)

2015.10.12 12:54

A TÁMOP-3.1.4.C-14-2015-0400 pályázat keretében 2015. október 09-én került megrendezésre "Szüreti sportoló délután" névvel nagyszabasú sportrendezvényünk. Az esemény különlegességét az adta, hogy ezúttal a szülők is bekapcsolodhattak az eseményekbe ezáltal egy igen jó hangulatú, családias sportos délutánt tudhatunk magunk mögött. Igyekeztünk maximálisan kihasználni  a sportolási, játékos vetélkedési, versenyzési lehetőségeink tárházát. Sportcsarnokunkban kiépített akadályokon lehetett ügyesen fel-le mászni, kúszni, ugrani, labdát vezetni. A mindig oly népszerű zsákbafutás most is osztatlan sikert aratott. A sportos játékos vetélkedésen túl a plakátkészítő versenyben és a zöldségszobrok összeállításán keresztül kreativitásukban is összemérhették a csapatok a tudásukat. Tanulóink és a megjelent szülők, barátok, ismerősök is hihetetlenül élvezték és örültek a közösségi sportolási lehetőségnek. Egy páratlanul sikeres renderzénnyel és sok sok élménnyel lettünk gazdagabbak.