Diákvilág (2018. január)

2018.01.04 13:07

A december hónap is sok-sok programmal telt el iskolánkban.

Mikulás ünnepségre került sor osztálykeretben. Az alsósoknál járt a Mikulás. Sok szép csomagot kaptak a gyermekek.

A diákönkormányzat diákfórumot szervezett a téli szünet előtt, amelynek keretében kiosztották az osztályoknak járó okleveleket a termek esztétikus, meghitt karácsonyi dekorációjáért, valamint a tanulmányi és sport versenyeken kiemelkedő tanulókat szólították ki az iskola diákközössége elé, és édességgel jutalmazták őket.

Karácsonyváró rendezvényt szervezett iskolánk immáron hetedik alkalommal. A helyszín ismét a szegvári Művelődési Ház volt. Zsúfolásig megtelt a nagyterem. Nagyon sok szülő, nagyszülő volt kíváncsi gyermekére, unokájára. A műsorban volt zene, ének, vers, modern tánc, néptánc, jelenet. Bernáth Ildikó intézményvezető asszony köszöntőt mondott és Boldog új esztendőt kívánt a gyermekeknek, s azok szüleinek.

Köszönjük a Karácsonyváró ünnepségen fellépő gyerekek színvonalas műsorát, a felkészítő és segítő pedagógusok munkáját. Szabó Ferenc rendszergazda hangosítását. A Kurca TV felvételét, valamint Kerekes Mátyás és Viola István szép fotóit.

A községi Adventi koszorún a 4. gyertyát iskolánk intézményvezető asszonya Bernáth Ildikó gyújtotta meg.

A téli szünet tartalmasan telt el. Gyermekeink kipihenten kezdték el az új évet.

A vezetőség megbízásából                                Lukács Istvánné